+ Yorum Gönder
Tatil Gezi ve Turizm ve Yurtdışı Tatil Yerleri Forumunda Şeker Bayramı Turları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. diyojen34
  Yeni Üye

  Şeker Bayramı Turları
  Vip Şeker Bayramı Turları

  Şeker Bayramı yaklaşıyor. Bu sene 9 güne çıkarılması planlanan ve yaz sezonuna denk gelen bayram tatili için rezervasyonlar erken rezervasyon ile Şubat ayı itibarı ile başladı.

  turlar1.jpg

  En çok ilgiyi yurt dışı turlarının çektiği yurtdışı tur destinasyonları çok cazip seçenekler ve fırsatlar sunuluyor. VIP Turizm olarak Şeker Bayramı ve Kurban Bayramı için hazırladığımız tatil seçeneklerinin hazır olduğunu belirtmek isteriz, Ağustos ayının ilk haftasında ciddi bir talep artışı beklediklerini bekliyoruz ve yer sıkıntısı yaşanmaması için bir an önce rezervasyon yapılmasını tavsiye ediyoruz.”Bu sene bayram tatilleri uzun, Yurtiçinde Kültür Turları öne çıkıyor, Antalya ve Bodrum otelleri her zamanki gibi güzel bir tatil peşinde olanların gözdesi.

  Yurtdışı turlarımızda ise Avrupa ve Uzaklar seçeneklerine yoğun ilgi var. Her sene olduğu gibi bu sene de yurtdışı turlarda vize sorunları yaşanabilir. Özellikle ilk defa yurtdışına çıkacak tatilcilerin pasaport işlemlerine biran evvel başlamaları gerekiyor. ” Misafirlerimiz Yurtiçi tatiline VIP Turizm ile çıkmak isteyenler, nakit yada tek çekimde ödemede %25 + 12 taksitte, Yurtdışı tatillerde vade farksız 12 taksit seçeneklerinden faydalanabiliyor.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Şeker bayramı bir diğer ve gerçek adı ile kurban bayramı geldiğinde her yer şekerler ile rengarenk bir hal alıyor. islamiyet dininin iki önemli bayramlardan biridir kurban bayramı. kurban bayramında kesebilme imkanı olan herkes kurban keser ve fakirlere dağıtır.
+ Yorum Gönder