+ Yorum Gönder
Tatil Gezi ve Turizm ve Yurtdışı Tatil Yerleri Forumunda Romantik otellerin hası kilikya palace Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Romantik otellerin hası kilikya palace
  Romantik otellerin hası kilikya palace


  Toros Dağları’nın yeşili ve Akdeniz’in mavi berrak suları arasına denize sıfır kurulmuş olan Kilikya Palace mavi bayrak ödüllü özel plajında Göynük bölgesini tercih eden otel misafirlerine en güzel şekliyle hizmet vermektedir. Girişinden bakıldığında gerçek bir sarayı andıran tesiste memnuniyet oranının yüksekliği oldukça dikkat çekiyor.
  Mavi Bayraklı plaja sahip tesiste çam ağaçlarının arasında denize sıfır konumda olup kemer merkeze yakınlığı tesis için önemli bir avaj oluşturmaktadır. Otelin yönetici kadrosu ve personeli misafirleri ile son derece ilgili ve güleryüzle hizmet veriyor. Tesis adeta yiyecek ve içecek cenneti. Tesisin 272 odasının tamamı deniz manzaralı ve bütün odaları balkon barındırıyor. Standart odaların alan genişliği, Türkiye’deki oda alan standartlarının üzerinde olmasıda tesis için başka bir cazibe noktası oluşturuyor.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Bildiğiniz gibi çiftler evlendikleri zaman balayına güzel yerlere giderler işte bu çifte kumrularına önerebileceğimiz romantik otellerin en iyisi kilikya palace otelidir. bu otel toros dağlarının yeşili ile akdeniz suları arasında bir yerde bulunmaktadır. kısacası denize sıfırdır.
+ Yorum Gönder