+ Yorum Gönder
Tatil Gezi ve Turizm ve Yurtdışı Tatil Yerleri Forumunda Yurt dışı otelleriniz Hotel, Tatil Yerlerinizi Tanıtın Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Yurt dışı otelleriniz Hotel, Tatil Yerlerinizi Tanıtın
  TATİL VE TÜRİZM MEKANI


  Ücretsiz kendi otel ve acentalarınızı iletişim adresi vererek tanıta bilirsiniz

  Bu sitede hertürlü tatil ve otel reklamı ücretsiz verebilirsiniz.. 2. Asel
  Bayan Üye

  Amsterdam Otel Tavsiyesi


  Amsterdam bölgesinde çok sayıda otel bulunmakta olup, önemli olan Dam meydanına yakın olmasıdır. Cafe’ler, barlar, red light district gibi görülmesi gereken yerler Dam meydanı bölgesindedir.
  Bu bölgede 3 yıldızlı temiz, merkezi ve diğer otellere göre daha büyük otel arıyorsanız RHO Hotel‘i tavsiye ederim.
  Otelde fiyata kahvaltı dahil ve otelden çıkında sağa dönerek Dam meydanına ulaşıyorsunuz. Diğer 3 yıldızlı otellerle fiyatı hemen hemen aynı olmakla birlikte tek dezavantajı odalarda klima bulunmaması. Kahvaltısı mükemmel değil ama önemli olan Amsterdam’ı gezmek ve otelde sadece konaklama yapmaksa bu oteli tercih edebillirsiniz. Ayrıca çocuklu aileler için otelde asansör bulunuyor. Otele giriş öğleden sonra çıkış ise saat 11.00′da ama uçağınız geç saatteyse ücretsiz olarak bavulunuzu otele bırakabiliyorsunuz.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Ülkemizin insanları yurt dışına çıkmadan önce çıkacakları yerleri çok iyi düşünmeli ve fiyatları da hesaplamalıdır. ayrıca en önemlisi gidecekleri ülkelerde en iyi ve güzel otellerin hangileri olduğunu çok iyi öğrenmesi gereklidir.
+ Yorum Gönder