+ Yorum Gönder
Yurtdışı Tatil Yerleri ve Yurtdışı Tatil Forumunda Hey Travel’dan beşi bir yerde yurtdışı turları Gezi Rehberi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  Hey Travel’dan beşi bir yerde yurtdışı turları Gezi Rehberi
  Hey Travel’dan beşi bir yerde

  Hey Travel Trends, Kurban Bayramı’nda sıcak ve egzotik ülkeleri keşfetmek isteyenler için, süreleri 9 ile 11 gün arasında değişen 5 paket tur hazırladı. Birbirinden ilginç yerleri kapsayan bu turlarda fiyatlar bin 599 Avro’dan başlıyor…
  Bu yıl kış mevsimine denk gelen Kurban Bayramı tatilinde yurtdışına gitmek isteyenlere Hey Travel birbirinden keyifli, sıcak ve egzotik tur alternatifleri sunuyor. Hey Travel, bu bayramda da, tatilcilere süresi 4 ile 12 gün arasında değişen, yurtdışında tam 32 tur hazırladı. Söz konusu turlarda İnkaların pitoresk coğrafyasından, Küba’da salsaya, Güney Amerika Kokteyli’nden Uzakdoğu’nun Gizemli Kentlerine, Gönül Yolculuğumuzun Duraklarından Avrupa’nın Uyuyan Güzeline kadar birbirinden ilginç, görülmeye değer yerleri kapsayan paketler bulunuyor.
  Hey Travel Trends Dış Turlar Müdürü Ramela Avetyan, bazı ülkelerin vize işleminin uzun sürebildiğini anımsatarak, “Örneğin, Meksika vizesi için en az 40 gün önce başvurulması gerekiyor. Ayrıca, gezginlerin pasaportları da seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olmalı” uyarısını yapıyor ve bayrama özel 32 paket turdan 5’inin içeriğini şöyle aktarıyor:
  İnkaların pitoresk coğrafyasını keşfedelim
  Kurban Bayramı’nda düzenlediğimiz 11 günlük İnka pitoresk coğrafyası turunda Lima, Cusco, Puno, La Paz, Kutsal Vadi, Ollantaytambo, Machu Picchu, Taquile & Uroları gezeceğiz.
  Iberia Hava Yolları ile Madrid aktarmalı olarak Peru’nun başkenti Lima’ya hareket edilyoruz. Lima panoramik Lima şehir turunda İspanyol koloni döneminden kalma San Francisco ve Santo Domingo Manastırları’nı göreceğiz. Ertesi gün kahvaltıdan sonra yerel havayolu ile Güney Amerika’nın arkeolojik başkenti başkenti Cusco’ya uçuyoruz. Antik İnka İmparatorluğu’nun gizemli arkeolojik kalıntılarını keşfedeceğimiz bu turumuzda şehir meydanı, Plaza de Armas Katedrali, hem askeri bir üs hem de İnkaların seremoni kompleksi olarak kullanılmış Sacsayhuaman Kalesi, çeşmeleri ile ünlü Tambomachay Kaplıcaları ve Kenko Amfitiyatrosu yer alıyor. Ardından Inkaların kutsal vadisi Urubamba Vadisi’ni ziyaret ediyoruz. Machu Picchu’ya yapılacak yaklaşık 3,5 saatlik tren yolculuğunda Peru manzaraları göreceğiz. Inkalar’ın Kayıp Şehri efsanevi Machu Picchu’ya varıyoruz. 500 yıl önce şehri inşa eden yerlilerin yaratıcılığına ve uygarlığına hayran kalıyor ve bol bol fotoğraf çekiyoruz. Puno’da Raqchi ve antik Inka kalıntılarını ve And dağlarının tipik hayvanlarından olan lamaları gözlemleme imkânı buluyoruz. Efsaneye göre sularından İnka İmparatorluğu’nun kurucularının doğduğu Titicaca Gölü’nü göreceğiz.
  Copacabana’da Titicaca Gölü boyunca İnka Bahçesi, İnka Merdivenleri, Mama Ocllo Terasları, İnka Maden Suyu, Calisayas Evi, Ekako Yeraltı Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından Bolivia’nın başkenti La Paz’da Ay Vadisi Turu, Bolivya dağ manzaraları ve Aymara Kızılderililerinin yaşam tarzlarını gözlemleyeceğiz. Bu program için yanınızda mutlaka rahat yürüyebileceğiniz en az 2 çift ayakkabı, kalın bir hırka veya kazak, yağmurluk ve sonbaharlık eşya bulundurmanızı öneriyorum.”
  Avetyan, turda ücretin kişi başı 2 bin 399 Avro olduğunu belirterek, fiyatın Iberia Hava Yolları ile İstanbul-Madrid-Lima-Madrid-İstanbul gidiş, dönüş uçak bileti, yerel havayoluyla transferler, 1. sınıf otellerde oda kahvaltı konaklamayı içerdiğini, kişi başı 425 Avro’yu bulan havalimanı vergileri ve havalimanı hizmet bedelinin ise fiyata dahil olmadığını vurguluyor.
  Bilgi ve rezervasyon: 444 0 439
  Güney Amerika kokteyline buyrun!

  Kurban Bayramı’nda düzenlediğimiz 11 günlük Güney Amerika turunda Santiago, Buenos Aires, Rio de Janeiro, Iguassu, Sugar Loaf ve Delta Tigre’yi gezeceğiz.
  İstanbul’dan Air France Hava Yolları ile Paris aktarmalı olarak Rio de Janeiro’ya varıp, şehir turuna çıkıyoruz. Atatürk Meydanı ve Heykeli, Parlamento Binası La Moneda Palace ile Tarih Müzesi San Cristobal tepesindeki 4 metrelik Meryem Ana heykeli göreceğimiz yerlerdin birkaçı. Ekstra Curacavi ve Casablanca turunda yerlin halkın ‘bahçe şehir’ dedikleri Vina del Mar’a varıyoruz. Şili’nin dünyaca ünlü şairi Pablo Neruda’nın evini görerek Curacavi Vadisi’nden Santiago’ya dönüyoruz.
  Yerel havayolu ile Arjantin’in başkenti Buenos Aires’e hareket ediyoruz. Parlamento Binaları, gül bahçeleri ve şehir katedralini göreceğiz. Tango’nun doğum yeri olarak kabul edilen La Boca semtini de geziyoruz. Yerel havayolları ile Iguassu’ya hareket ediyoruz. Brezilya şelaleleri turu, patika yoldan Iguassu Nehri Vadisine doğru inerken 275 adet şelalenin akışını seyredip milli parkları dolaştıktan sonra, Rio de Janeiro’ya uçuyoruz. Guanabara Körfezi, dünyaca ünlü Copacabana ve Ipanema Plajları, Katedral, Şehir Tiyatrosu, Corcovado, Vali Konağı, Belediye Binası, Güzel Sanatlar Müzesi, Milli Kütüphane, Vargas Caddesi ve Karnaval'ın yapıldığı Sambadrom ziyareti burada göreceğimiz yerleri oluşturuyor. Teleferik ile Urca tepesine çıkıp kısa bir gezi yaptıktan sonra ikinci bir teleferik ile 420 metre yüksekliğindeki Sugar Loaf kayasının tepesine varıyoruz. Rio şehrinin sembolü, Cristo Redentor´u (İsa Heykeli) ziyareti sonrası Barra bölgesini geçip yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuktan sonra Sepetiba körfezine varıyoruz. Gezimiz, Air France ile Paris’e oradan da İstanbul’a dönüşle bitiyor.”
  Avetyan, turda ücretin kişi başı 2 bin 649 Avro olduğunu belirterek, fiyatın Air France ile İstanbul / Paris / Santiago gidiş ve Rio de Janeiro / Paris / İstanbul dönüş ekonomik sınıf dönüş uçuş bileti, yerel havayollarıyla yapılacak tüm uçuşlar, 1. sınıf otellerde oda kahvaltı konaklama, programda belirtilen tüm transferler, şehir turları rehberlik hizmetlerini kapsadığını, kişi başı 425 Avro’yu bulan havalimanı vergileri ve havalimanı hizmet bedelinin ise fiyata dahil olmadığını vurguluyor.
  Bilgi ve rezervasyon: 444 0 439,

  Küba’da salsa ve puronun keyfini çıkaracağız
  Bayramda gezeceğimiz ‘huzur ülkesi’ Küba’da 9 gün boyunca, Havana, Varadero ve Trinidad’ın keyfini çıkaracağız. Cienfuegos, Santa Clara turlarının dahil olduğu turda misafirlerimizi, Havana ve Trinidad’ta yarım pansiyon, Varadero’da herşey dâhil olarak ağırlayacağız. Yolculuğumuza Air France’nin İstanbul - Paris seferiyle başlıyoruz. Paris’ten aktarmalı gideceğimiz Karaiblerin ihtilaller ülkesi Küba’nın başkenti Havana’da Unesco’nun koruması altında olan Barok tarzı binaları göreceğiz. Yollarda ise her biri klasikleşen Amerikan otomobillerini görüp, ünlü sokakları dolaşacağız. Burada Atatürk Büstü, Handicraft Sarayı, Morro Kalesi, Katedral Meydanı, Capitol Devrim Müzesi ve Devrim Meydanı göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Dileyen misafirlerimiz canlı Latin müziği yapılan sokak kafelerinde de hoşça vakit geçirebilir. Rio ve Vinales turunun ekstra yapıldığı turda, mağara içi doğal gölü botla geçip, tipik bir Küba restoranında öğle yemeğimizi alacağız. Mural Tepesi’ndeki puro fabrikasında ünlü puroların nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Cienfuegos şehri üzerinden Trinidad’a hareket edip, burada tarihi Tomas Terry Tiyatrosu ve De Vale Sarayı’nı gezeceğiz. Ardından Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan Trinidad’a hareket ediyoruz. Trinidad şehrinde ünlü Romantizm müzesi ve Cantero Sarayını geziyoruz. Santa Clara üzerinden Küba’nın diğer turistik şehri Varadero’da ise Che’nin mezarının bulunduğu Villa Clara ile Sancti Spiritus’u ziyaret ediyoruz. Öğle yemekli Cayo Blanco’da tekne turu yapıp, deniz, güneş ve su sporlarının keyfini çıkarıyoruz. Cuma günü Bacunayagua Köprüsü üzerinden Havana’ya oradan da Paris aktarmalı olarak ardımızda unutulmaz anılar bırakıp, İstanbul’a dönüyoruz.”
  Avetyan, turda ücretin kişi başı bin 599 Avro olduğunu belirterek, fiyatın Air France ile İstanbul –Paris-Paris-Havana gidiş ve Havana-Paris-İstanbul dönüş ekonomik sınıf dönüş uçuş bileti, , Havana’da 3 gece 5 yıldızlı otelde yarım pansiyon konaklama, Trinidad’da 1 gece 5 yıldızlı Iberostar Otel’de yarım pansiyon konaklama, Varadero’da ise 3 gece 5 yıldızlı Melia Varadero Otel’de konaklama içerdiğini, kişibaşı 380 Avro’yu bulan havalimanı vergileri ve havalimanı hizmet bedelinin ise fiyata dahil olmadığını vurguluyor.
  Bilgi ve rezervasyon: 444 0 439,
  Uzakdoğu’nun gezimli kültürünü tanıyacağız
  Önce İstanbul’dan Singapur Hava Yolları ile Singapur’a uçacağız. Sonra 11 günlük tur boyunca Hanoi, Halong Bay, Saigon, Siem Reap,My Tho, Mekong Delta, Chu Chi Tünelleri, Angkor Wat Tapınağı ve Ba Kheng’i doya doya gezeceğiz. Vietnam’ın başkenti Hanoi’’de öğle yemekli panoramik Hanoi şehir turunda Literatature Tapınağını, Hoa Lo Hapishanesini ve Quan Thanh Tapınağını ziyaret ediyoruz. Tipik Vietnam teknesi ile öğle yemekli turumuz esnasında Dinh Huong Adası, Ga Choi Adası, Dog Adası ve Sung Sot mağarasını ziyaret ediyoruz. Titop sahilinde yüzüyoruz. Gecelememiz teknede.
  Yerel havayolu ile Vietnam’ın eski adı ile Saigon şehrine hareket ediyoruz. Başbakanlık Sarayı, Merkez Postanesi ve Notre Dame Katedralini, Thien Hau Pagoda ve Çin Mahallesini geziyoruz.
  Sabah kahvaltımızın ardından tam gün sürecek öğle yemekli My Tho ve Mekong Delta turumuzu yapıyoruz. Bu turumuzda güzel kent anlamına gelen My Tho’ya özel otobüsümüz ile gidiyor. Ho Chi Minh City’de halk tarafından savaş esnasında yeraltına yapılan ünlü Chu Chi tünellerini görüyoruz. Vietnam Hava Yolları ile eski kızıl kemerlerin ülkesi Kamboçya’nın en güzel, en tarihi şehri Siem Reap’a hareket ediyoruz. Angkor Thom güney kapısı, Bayon Tapınağı, Bapoun, Fil Terasları, Phnom Ba Kheng Tepesine gezeceğimz yerlerden. Ertesi gün Thommanon ve Chau Say Tevoda , Banteay Kdei Krovan, Sras Srong , Taprom ve Takeo tapınaklarını göreceğiz. Poan tapınaklarını ziyaret edip gezimizi tamamlıyoruz. Akşam yemeğimizi geleneksel Kamboçya dans ve showları eşliğinde alıyoruz. Kahvaltıdan sonra otelden ayrılarak havalimanına transfer oluyoruz. Singapur Hava Yolları ile Singapur’a hareket ediyoruz. Oradan uçak değiştirip İstanbul’a dönüyoruz.

 2. elacataltepe
  Yeni Üye

  Yurtdışı Turları


  AVRUPAYA UÇ
  Örnek Turumuz
  Viyana ( 5 gece 6 gün )
  Tüm uçak biletleri + Konaklamalar + Sabah kahvaltıları DAHİLDİR. Sadece 199 Euro
  VEYA
  Örnek Turumuz
  Amsterdam ( 2 gece ) Toplam 4 Ülke 4Şehir…Hepsini bir turda 8 günde gezmek sadece
  Paris ( 1 gece ) 649 Euro
  Barselona ( 2 gece ) Tüm uçak biletleri + Konaklamalar + Sabah kahvaltıları DAHİLDİR
  Roma (2 gece )
  NOT: Şehirler arası tüm geçişler UÇAKla sağlanacaktır.Konaklamalar şehir merkezindedir.
  Diğer turları görmek ve ayrıntılı bilgi almak için sitemizi ziyaret ediniz
  İletişim: Tel: 0507 454 55 88
  0546 656 18 18
  0542 494 56 95
  Facebook Grubumuza üye olarak günlük olarak bizi takip edebilirsiniz.Gruba yönlendirilmek için lütfen linki açınız:


  NOT:
  KENDİ TURUNUZU KENDİNİZ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.İSTEDİĞİNİZ ZAMANA,ŞEHİRLERE VE KİŞİ SAYISINA GÖRE TURUNUZ PİYASANIN EN AZ %20 ALTINA AYARLANMAKTADIR.AYRICA 15 KİŞİYİ GETİRİN TURU GÖTÜRÜN
  • Vize ve pasaport işlemlerinizde sizlerin gerekli belgeleri toplamanızda yardımcı oluyor ve danışmanlık hizmeti veriyoruz.
  • 6 kişi ve üzeri grup katılımlarla kademeli indirim uygulanmaktadır.
  • AvrupayaUç tamamen sizlere özel , sizlerin belirlediği tarihlerde istediğiniz şehirlerde istediğiniz kadar kalma imkanını sunar. Varsayılan programda şehir merkezinde konaklama,sabah kahvaltıları ve uçak biletleriniz dahildir.

+ Yorum Gönder