+ Yorum Gönder
Yurtdışı Tatil Yerleri ve Yurtdışı Tatil Forumunda Çılgın partilerin adresi : ibiza Gezi Rehberi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Çılgın partilerin adresi : ibiza Gezi Rehberi

  Çılgın partilerin adresi : ibiza


  Dünyanın en tanınmış adalarından biri olan ve Balear takımadalarında yer alan Ibiza’yı ilk keşfeden ve popüler hale getirenler İngilizler olsa da Ibiza’ya gitmeye karar verdiyseniz bu sizin hayatınızın keşfi olabilir. Güzel bir tatil tekneyle, kendinizi altın renkli kumlara ve serin lacivetimsi sulara bırakmakla başlayabilir.

  Ibiza adası gelirinin % 95’ini turistlerden elde ediyor. Ibiza’nın en hareketli ve eğlencenin en yoğun olduğu bölgeler San Antonio ve San Rafaeldir. 200 km’lik sahil şeridinde bulunan “Es Pout”, “Playa De Comte”, “Cala San Vincente” ve “Cala D’hort” plajları ise sadece Ibiza’nın değil dünyanın en gözde plajları. Müzik ve eğlence anlayışıyla dünyaya nam salan Ibiza’nın en önemli clubları ise Amenesia, Previlege, Pacha, El Paradis ve The Blue Rose Striptise Club (mutlaka görün)’dır. Amenesia, Ibiza’da açılan ilk club özelliğini taşırken, Previlege, 2001’de dünyanın en büyük club’ı seçilerek Guinesse Rekorlar kitabına girdi. O kadar yani 1973’de açılan ve dünyada 70 farklı yerde bulunan Pacha, ünlü su partilerinin yapıldığı El Paradis ve striptiz kulübü olan The Blue Rose Striptise Club, sabahlara kadar süren çılgın partilerin vazgeçilmez adresi. Güzel sarışın ve esmer kadınlar burada kendinden geçerek sınırsız bir dans sergilemekteler.

  Akla hayale gelebilecek en çılgın eğlencelerin yaşandığı bu kulüplerde çalan dünyaca ünlü DJ’ler arasında Tiesto, Paul Van Dyk, Laurent Garnier, Steve Lawler, David Morales, Niyesuh Ayak, Frankie Knuckles ve Satoshi Tomiie bulunmakta. Ibiza denilince ilk akla gelen mekanlardan biri de "Cafe Del Mar"’dır. Bundan 25 yıl önce bir İngiliz DJ tarafından adanın San Antonia bölgesinde açılan mekanın şahane bir plajı vardır. Plaj mükemmel. Efsanevi Cafe Del Mar’ın terasından dünyanın en güzel günbatımlarından birini sevgiliniz ile birlikte ve elele seyredebilirsiniz. Cafe Del Mar’ın gevşetici ve sakinleştirici etkisi Ibiza’dan Chill-out denilen müzik türünün de doğmasına neden olmuştur.

  ibiza 2.jpg

  İnsanların gündüz uyuyup gece yaşadığı Ibiza; giyim, eğlence, müzik konusunda son modanın belirlendiği ve tüm dünyaya dağıldığı bir nokta. Yazın başlangıcıyla birlikte, Avrupa’nın ve ABD’nin en ünlü dj’leri ve dansçıları buraya akın ediyor. Onların çaldığı müzükler, ettikleri danslar, giydikleri kıyafetler o yazın modasını belirliyor. Aslında pek birşey de giymiyorlar ya neyse.

  Begonvillerin kırmızısı, çamların yeşili ile hoş bir tezat oluşturan masmavi bir gökyüzü; pırıl pırıl denizi, beyaz ince kumlu uçsuz bucaksız plajları, evliliğinizi büyülü bir dünyaya taşıyacak, ayrılmak istemeyeceksiniz. Sıcak kumlardan serin sulara atlar gibi ..
 2. Fatma
  Administrator

  İbiza Resimleri


  ibiza-3.jpg

  ibiza-1.jpg
+ Yorum Gönder


ibiza tatil forum